SUPA24
Salón
Salón
Salón
159 330 €
(2 244 € / m²)
Venta
Atípico
1
71 m²
Никола Станчев, София

dormitorioatypical
departamento71 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

БЕЗ КОМИСИОННА ЗА КУПУВАЧ.
 Предлагаме за продажба партерен двустаен апартамент в Сграда 1, от луксозния жилищен комплекс АВА ГАРДЪН, намиращ се в южн...

Otro
Antigüedad de la oferta: 39días
Actualizado: 39días

Localidades

Никола Станчев, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ФЕНДОРА