SUPA24
Salón
Salón
Salón
745 000 €
(4 934 € / m²)
Venta
Atípico
1
151 m²
Никола Станчев, София

dormitorioatypical
departamento151 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ПРОСТОРЕН АПАРТАМЕНТ В RESIDENTIAL PARK SOFIA! ПАРКОМЯСТО! JJ Corporation предлага на Вашето внимание прекрасен четиристаен апартамент, находящ се в е...

Otro
Antigüedad de la oferta: 42días
Actualizado: 42días

Localidades

Никола Станчев, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ДЖЕЙ И ДЖЕЙ КОРПОРЕЙШЪН ООД