SUPA24
Salón
Salón
Salón
649 999 €
(3 892 € / m²)
Venta
Atípico
1
167 m²
Славовица, София

dormitorioatypical
departamento167 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

First Estates, част от Keller Williams, предлага луксозен тристаен апартамент с площ от 167 кв.м в кв. Гоце Делчев един от най-предпочитаните и прес...

Otro
Antigüedad de la oferta: 58días
Actualizado: 38días

Localidades

Славовица, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

КЕЛЪР УИЛЯМС ЦЕНТЪР