SUPA24
Salón
Salón
Salón
229 475 €
(1 793 € / m²)
Venta
Atípico
1
128 m²
Никола Станчев, София

dormitorioatypical
departamento128 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Просторен тристаен апартамент в нов модерен жилищен проект в кв. Малинова долина. Отличен избор както за собствен дом, така и за инвестиция. Апартаме...

Otro
Antigüedad de la oferta: 60días
Actualizado: 60días

Localidades

Никола Станчев, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ИМОТЕН ЦЕНТЪР БЪЛГАРИЯ 2021