SUPA24
Salón
Salón
Salón
146 000 €
(2 433 € / m²)
Venta
Atípico
1
60 m²
269-та, София

dormitorioatypical
departamento60 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме двустаен апартамент за продажба в модерна нова жилищна сграда в кв. 'Връбница', на няколко минути пешехо...

Otro
Antigüedad de la oferta: 63días
Actualizado: 63días

Localidades

269-та, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

СУПРИММО - ГЛАВЕН ОФИС