SUPA24
Salón
Salón
Salón
385 000 €
(2 619 € / m²)
Venta
Atípico
1
147 m²
Димитър Петков, София

dormitorioatypical
departamento147 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

LUXIMMO FINEST ESTATES: www.luximmo.bg Предлагаме на вниманието Ви една отлична възможност за инвестиция- нов, дизайнерски обзаведен тристаен апартаме...

Otro
Antigüedad de la oferta: 61días
Actualizado: 59días

Localidades

Димитър Петков, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЛУКСИММО