SUPA24
Plano
Casa y alrededores
Otro; vista, luz natural, necesita renovación
210 616 €
(1 755 € / m²)
Venta
Atípico
1
120 m²
Драгоман, София

dormitorioatypical
departamento120 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Нова, модерна сграда с ограничен достъп, находяща се на тиха улица с бърза връзка към бул. Монтевидео, на 10мин. от метростанция . Сградата е с А16! ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 76días
Actualizado: 1días

Localidades

Драгоман, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ВЕЛДИКС