SUPA24
537 768 €
(2 195 € / m²)
Venta
Atípico
1
245 m²
Опълченска, София

dormitorioatypical
departamento245 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ЕЛЕГАНТНА, СТИЛНА, МОДЕРНА самостоятелна сграда с монолитна стоманобетонова конструкция на изключително комуникативна локация. Висок клас алуминиева д...

Otro
Antigüedad de la oferta: 86días
Actualizado: 80días

Localidades

Опълченска, София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АЛДЕС ИМОТИ