SUPA24
Salón
Salón
Salón
267 665 €
(2 369 € / m²)
Venta
Atípico
1
113 m²
София

dormitorioatypical
departamento113 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

АКТ 14! АКТ 16 КРАЯ НА 2026г.! ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ продава тристаен апартамент в жилищен комплекс, с изключително висококачествено строителство от ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 102días
Actualizado: 102días

Localidades

София
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ИРИДА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ