SUPA24
153 000 €
(1 577 € / m²)
Venta
Atípico
1
97 m²
Васил Друмев, Шумен

dormitorioatypical
departamento97 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

~ 📌 Аджест Хоум продава ТРИСТАЕН ТУХЛЕН АПАРТАМЕНТ в новострояща се жилищна сграда в района на Математическа гимназия на предпочитан ВТОРИ етаж. ~ Пл...

Otro
Antigüedad de la oferta: 13días
Actualizado: 13días

Localidades

Васил Друмев, Шумен
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АДЖЕСТ ХОУМ ЕООД