SUPA24
Salón
Salón
Salón
75 000 €
(1 190 € / m²)
Venta
Atípico
1
63 m²
Абритус, Разград

dormitorioatypical
departamento63 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Продава се двустаен апартамент в района на магазин 'Едеа'! Жиището се намира на втория етаж и се състои от спалня, хол, кухня с трапезария, баня с тоа...

Otro
Antigüedad de la oferta: 7días
Actualizado: 7días

Localidades

Абритус, Разград
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АДРЕС