SUPA24
Salón
Salón
Salón
89 500 €
(1 105 € / m²)
Venta
Atípico
1
81 m²
Разград

dormitorioatypical
departamento81 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Продава се двустаен апартамент ново строителство! Жилището се състои от дневна с кухня, спалня, баня с тоалетна и една тераса. Над апартамента има тав...

Otro
Antigüedad de la oferta: 14días
Actualizado: 14días

Localidades

Разград
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АДРЕС