SUPA24
Salón
Salón
Salón
69 000 €
(908 € / m²)
Venta
Atípico
1
76 m²
Разград

dormitorioatypical
departamento76 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Само от 'Адрес'! Продава се двустаен разширен апартамент в района на пицария 'Моцарела'! Жилището е с площ 76 кв. м.и се състои от хол, спалня, трапез...

Otro
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 5días

Localidades

Разград
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АДРЕС