SUPA24
Salón
Salón
Salón
84 350 €
(1 278 € / m²)
Venta
Atípico
1
66 m²
Разград

dormitorioatypical
departamento66 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Продава се двустаен апартамент с голям потенциал, разположен в предпочитания квартал ж.к. Васил Левски в град Разград.Имота се състои от една спалня, ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 5días
Actualizado: 5días

Localidades

Разград
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АДРЕС