SUPA24
Salón
Salón
Salón
69 000 €
(1 353 € / m²)
Venta
1
1
51 m²
4-та, Несебър

dormitorio1
departamento51 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ID 34233634 Цена: 69 000 евро Местоположение: Слънчев Бряг Стаи: 1 Обща площ: 51 кв. м. Етаж: 8/8 Такса поддръжка: 22 евро / кв. м. Етап на стр...

Otro
Antigüedad de la oferta: 6días
Actualizado: 2días

Localidades

4-та, Несебър
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ОАЗИС