SUPA24
Otro
Otro
Otro
56 900 €
(2 107 € / m²)
Venta
1
1
27 m²
1-ва, Несебър

dormitorio1
departamento27 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Interiér působí světlým a vzdušným dojmem. Díky velkým oknům a vstupu na terasu sem proudí dostatek denního světla a celý prostor má příjemnou dovolen...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 4días

Localidades

1-ва, Несебър

Servicios cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev