SUPA24
Salón
Salón
Salón
96 689 €
(1 560 € / m²)
Venta
Atípico
1
62 m²
Несебър

dormitorioatypical
departamento62 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ID 34213196 За продажба се предлага апартамент с 1 спалня в нов комплекс . Цена: 96 689 евро Населено място: Слънчев Бряг, комплекс Грийн Хилс Обща п...

Otro
Antigüedad de la oferta: 6días
Actualizado: 6días

Localidades

Несебър
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ОАЗИС