SUPA24
Salón
Salón
Salón
75 500 €
(1 049 € / m²)
Venta
Atípico
1
72 m²
Несебър

dormitorioatypical
departamento72 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме за продажба уютен и светъл двустаен в затворен комплекс, разположен в полите на Източна Стара планина ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 26días
Actualizado: 14días

Localidades

Несебър
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

СУПРИММО - БУРГАС