SUPA24
Otro
Otro
Otro
100 800 €
(1 362 € / m²)
Venta
3
1
74 m²
1-ва, Несебър

dormitorio3
departamento74 m²
baños1
elevar
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Tento prostorný apartmán o dispozici 3+kk a ploše 85 m² se nachází ve 3. podlaží rezidence Solis, v tiché části letoviska. Je to domov, který nabízí k...

amueblado
Antigüedad de la oferta: 60días
Actualizado: 60días

Localidades

1-ва, Несебър

Servicios cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev