SUPA24
Salón
Salón
Salón
75 133 €
(1 273 € / m²)
Venta
1
1
59 m²
1-ва, Несебър

dormitorio1
departamento59 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

За повече информация обадете ни се на тел: 0882 817 478 или 02 425 68 40 и цитирайте референтния номер на имота: Snb 85652. Отговорен брокер: Стилия...

Otro
Antigüedad de la oferta: 98días
Actualizado: 98días

Localidades

1-ва, Несебър
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

БЪЛГЕРИАН ПРОПЕРТИС