SUPA24
Casa y alrededores; vista, luz natural
Casa y alrededores; luz natural
Salón; suelo de baldosas, luz natural
82 200 €
(1 305 € / m²)
Venta
2
1
63 m²
черно море, Кошарица

dormitorio2
departamento63 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Apartmán nabízí příjemně řešený prostor, který působí otevřeně a vzdušně. Vstupní chodba vás zavede do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, který se ...

Parámetros

Equipamiento y características

Generado a partir de IA

TerrazaAmuebladoEspacio habitable abiertoPisoVistaCorredor

amueblado
Antigüedad de la oferta: 67días
Actualizado: 67días

Localidades

черно море, Кошарица

Servicios cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Veselin Vasilev