SUPA24
Salón
Salón
Salón
69 900 €
(958 € / m²)
Venta
Atípico
1
73 m²
Добротица, Каварна

dormitorioatypical
departamento73 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Реф. 4483 гр. Каварна, Крайбрежна зона БАЛИК ЕСТЕЙТ ПРОДАВА двустаен апартамент с морска панорама и застроена площ от 72,56 кв.м, разположен в споко...

Otro
Antigüedad de la oferta: 9días
Actualizado: 9días

Localidades

Добротица, Каварна
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

БАЛИК ЕСТЕЙТ