SUPA24
66 950 €
(1 046 € / m²)
Venta
Atípico
1
64 m²
Страцин, Добрич

dormitorioatypical
departamento64 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Реф. 4494 📍 гр. Добрич, център БАЛИК ЕСТЕЙТ предлага за продажба двустаен апартамент за ремонт със застроена площ от 64,35 кв.м, разположен в центр...

Otro
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 8días

Localidades

Страцин, Добрич
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

БАЛИК ЕСТЕЙТ