SUPA24
Salón
Salón
Salón
114 000 €
(1 727 € / m²)
Venta
Atípico
1
66 m²
Васил Македонски, Бургас

dormitorioatypical
departamento66 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ID 34190016 Цена: 114 000 евро Населено място: гр. Бургас, кв. Хоризонт Стаи: 2 Обща площ: 66.3 кв. м Етаж: 6 Такса поддръжка: 0 евро на година Етап н...

Otro
Antigüedad de la oferta: 59días
Actualizado: 10días

Localidades

Васил Македонски, Бургас
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ОАЗИС