SUPA24
Salón
Salón
Salón
96 000 €
(701 € / m²)
Venta
Atípico
1
137 m²
Ан. Премянов, Бяла

dormitorioatypical
departamento137 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Код на офертата: 1068 ГОЛДИМА Естейтс продава обзаведен двустаен апартамент с гледка към морето в затворен комплекс в гр. Бяла с площ от 137,41 кв.м...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Ан. Премянов, Бяла
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ГОЛДИМА ЕСТЕЙТС