SUPA24
Otro
Otro
Otro
75 000 €
(1 087 € / m²)
Venta
2
1
69 m²
Ан. Премянов, Бяла

dormitorio2
departamento69 m²
baños1
elevarNo
aparcamiento
estadoOtro
sótanoNo
terraza

Descripción

Představujeme vám dvoupodlažní mezonet 2+kk, který se nachází v udržovaném rezidenčním komplexu jen 650 metrů od pláže a kousek od hlavní ulice Černom...

Sin amueblar
Antigüedad de la oferta: 28días
Actualizado: 28días

Localidades

Ан. Премянов, Бяла

Servicios cívicos

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Angelina Vasileva