SUPA24
Salón
Salón
Salón
76 000 €
(667 € / m²)
Venta
Atípico
1
114 m²
Черно море, Балчик

dormitorioatypical
departamento114 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Агенция Темпо Естейт ви предлага 3-стаен апартамент с две спални с две бани и тоалетни към всяка спалня, хол с кухня и тераса с излаз от всички стаи...

Otro
Antigüedad de la oferta: 10días
Actualizado: 10días

Localidades

Черно море, Балчик
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ТЕМПО ЕСТЕЙТ