SUPA24
Salón
Salón
Salón
129 900 €
(2 095 € / m²)
Venta
Atípico
1
62 m²
Остромила

dormitorioatypical
departamento62 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Оферта 23743 Двустаен апартамент в кв. Остромила, Пловдив Двустаен апартамент в нова сграда с АКТ 16. 🏡 Площ: 62 кв.м 🏢 Етаж: 3 (с асансьор) 💶...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Остромила
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АВИРЕКС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ