SUPA24
Salón
Salón
Salón
143 000 €
(2 234 € / m²)
Venta
Atípico
1
64 m²
Каскада

dormitorioatypical
departamento64 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Титан Пропъртис има удоволствието да Ви представи двустаен апартамент в кв. Коматево. В близост са разположени хранителни магазини, училища, детски гр...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Каскада
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ТИТАН ПРОПЪРТИС