SUPA24
Salón
Salón
Salón
94 000 €
(1 000 € / m²)
Venta
Atípico
1
94 m²
Черно море

dormitorioatypical
departamento94 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ID 34229826 Цена: 94 000 евро Населено място: Черноморец Стаи: 2 Обща площ: 93.55 кв.м Етаж: 2 Такса поддръжка: няма Етап на строителство: Акт 14 Вар...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 2días

Localidades

Черно море
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ОАЗИС