SUPA24
Salón
Salón
Salón
58 000 €
(1 349 € / m²)
Venta
1
1
43 m²
Димо Хаджидимов

dormitorio1
departamento43 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

✅ ОФЕРТА 20260 🏡 Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ' представя за продажба едностаен апартамент в напреднал етап на строителство в район Южен ✅...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Димо Хаджидимов
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ГОЛД ИМОТИ