SUPA24
Salón
Salón
Salón
85 550 €
(995 € / m²)
Venta
Atípico
1
86 m²
Чучулуга

dormitorioatypical
departamento86 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

📢 ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР - БЕЗ КОМИСИОН КЪМ АГЕНЦИЯТА! 📢 ОФЕРТА: 12224 💎Атрактивна цена : 990 евро/ кв.м! Агенция за недвижими имоти 'ГОЛД ИМОТИ'...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Чучулуга
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ГОЛД ИМОТИ