SUPA24
Salón
Salón
Salón
73 600 €
(1 187 € / m²)
Venta
Atípico
1
62 m²
Царевец

dormitorioatypical
departamento62 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

✅ ОФЕРТА 20337 ✅ ТОП ЦЕНА, МАЛКА СГРАДА 🏡 Агенция за недвжими имоти предлага за продажба двустаен апартамент в модерен комплекс в кв. Христо Смирне...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Царевец
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ГОЛД ИМОТИ