SUPA24
79 900 €
(878 € / m²)
Venta
Atípico
1
91 m²
Елин Пелин

dormitorioatypical
departamento91 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

🔥 ЕКСКЛУЗИВНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ! 🔥 Цени под 1000 евро/кв.м!🔥 🔊 0% КОМИСИОН ! 🔊 ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ ОТ ИНВЕСТИТОР! ОФЕРТА: 19165 ● Агенция за недвижими и...

Otro
Antigüedad de la oferta: 6días
Actualizado: 6días

Localidades

Елин Пелин
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ГОЛД ИМОТИ