SUPA24
Salón
Salón
Salón
54 275 €
(1 292 € / m²)
Venta
1
1
42 m²
Остромила

dormitorio1
departamento42 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

📢 БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! 🏷️ ОФЕРТА: 20279 🏡 Агенция ГОЛД ИМОТИ представя едностайни апартаменти в новостроящ се бутиков жилищен к...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Остромила
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ГОЛД ИМОТИ