SUPA24
Salón
Salón
Salón
74 537 €
(1 285 € / m²)
Venta
Atípico
1
58 m²
Остромила

dormitorioatypical
departamento58 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

📢 БЕЗ КОМИСИОН ДИРЕКТНО ОТ ИНВЕСТИТОР! 🏷️ ОФЕРТА: 20280 🏡 Агенция ГОЛД ИМОТИ представя двустайни апартаменти в новостроящ се бутиков жилищен ко...

Otro
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Остромила
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ГОЛД ИМОТИ