SUPA24
Salón
Salón
Salón
125 349 €
(1 529 € / m²)
Venta
Atípico
1
82 m²
Царевец

dormitorioatypical
departamento82 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

оф.25850 АКТ 16! МАЛКА МОДЕРНА СГРАДА! ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ЗАКУПУВАНЕ НА ПАРКОМЯСТО! Предлагаме Ви да закупите ДВУСТАЕН АПАРТАМЕНТ, разположен в тих и спок...

Otro
Antigüedad de la oferta: 2días
Actualizado: 2días

Localidades

Царевец
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ