SUPA24
116 499 €
(1 226 € / m²)
Venta
Atípico
1
95 m²
Rodopska

dormitorioatypical
departamento95 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

оф.24432 ИЗГОДЕН ТРИСТАЕН АПАРТАМЕНТ В НОВОСТРОЯЩА СЕ, НИСКА СГРАДА, ПРЕД АКТ14! Апартаментът има следното разпределение: ВСЕКИДНЕВНА С КУХНЯ И ТРА...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

Rodopska
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АВАНГАРД РИЪЛ ЕСТЕЙТ