SUPA24
Salón
Salón
Salón
92 000 €
(1 260 € / m²)
Venta
Atípico
1
73 m²
бул. Христо Ботев

dormitorioatypical
departamento73 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Имот номер 2500 Продава се двустаен апартамент, ново строителство, в гр.Кърджали, кв. Възрожденци. Състои се от входно антре, всекидневна с кухненски ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 3días
Actualizado: 3días

Localidades

бул. Христо Ботев
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ДРИЙМИ ХОУМ