SUPA24
Salón
Salón
Salón
79 900 €
(1 332 € / m²)
Venta
Atípico
1
60 m²
Чучулуга

dormitorioatypical
departamento60 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ОФЕРТА - 9252 !!! ЕКСЛКУЗИВНО ОТ АКРОНА ИМОТИ !!! За нас е удоволствие да Ви предложим ПРЕКРАСЕН двустаен апартамент със следното разпределение: хо...

Otro
Antigüedad de la oferta: 1días
Actualizado: 1días

Localidades

Чучулуга
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

АКРОНА НЕДВИЖИМИ ИМОТИ