SUPA24
Salón
Salón
Salón
90 600 €
(1 258 € / m²)
Venta
Atípico
1
72 m²
Димо Хаджидимов

dormitorioatypical
departamento72 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

✅ ОФЕРТА 20032 🏡 ''ГОЛД ИМОТИ'' предлага за продажба двустаен апартамент с АКТ 14, в напреднал етап на строителство в ниска 6-етажна сграда. ✅ Жили...

Otro
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 8días

Localidades

Димо Хаджидимов
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ГОЛД ИМОТИ