SUPA24
Salón
Salón
Salón
143 200 €
(2 106 € / m²)
Venta
Atípico
1
68 m²
Царевец

dormitorioatypical
departamento68 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Оферта 69366 - Чисто нов двустаен обзаведен апартамент с АКТ 16 кв. Христо Смирненски, Пловдив. Светъл, уютен, напълно обзаведен апартамент, готов...

Otro
Antigüedad de la oferta: 9días
Actualizado: 9días

Localidades

Царевец
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ