SUPA24
Salón
Salón
Salón
135 370 €
(1 396 € / m²)
Venta
Atípico
1
97 m²
бул. България

dormitorioatypical
departamento97 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

📢 БЕЗ КОМИСИОН! ДИРЕКТНИ ПРОДАЖБИ ОТ ИНВЕСТИТОР! 📢 ОФЕРТА: 20049 💥 СХЕМА НА ПЛАЩАНЕ: 10% сега, 90% на АКТ 16! 💥 ➢ Агенция за недвижими имоти ГОЛД ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 9días
Actualizado: 9días

Localidades

бул. България
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ГОЛД ИМОТИ