SUPA24
Salón
Salón
Salón
134 974 €
(1 551 € / m²)
Venta
Atípico
1
87 m²
Димитър Константинов

dormitorioatypical
departamento87 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Предлагаме за продажба тристаен апартамент, разположен в нова модерна сграда в идеалния център на гр. Плевен, в етап пред АКТ 16. Жилището се намира н...

Otro
Antigüedad de la oferta: 9días
Actualizado: 9días

Localidades

Димитър Константинов
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЦЕНТЪР ЕСТЕЙТ