SUPA24
Salón
Salón
Salón
87 190 €
(1 453 € / m²)
Venta
Atípico
1
60 m²
бул. България

dormitorioatypical
departamento60 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Оферта 68510 - Бутиков затворен жилищен комплекс с модерна и устойчива архитектура, потопена в богато озеленени площи, вдъхващи на живущите комфорт и ...

Otro
Antigüedad de la oferta: 13días
Actualizado: 13días

Localidades

бул. България
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ