SUPA24
82 770 €
(1 182 € / m²)
Venta
Atípico
1
70 m²
Остромила

dormitorioatypical
departamento70 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Комплекс от три сгради с модерна архитектура, функционални разпределения, малтък брой апартаменти и усещане за уют и свобода- това е най-новото ни пре...

Otro
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 8días

Localidades

Остромила
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

КОНДОР - НЕДВИЖИМИ ИМОТИ