SUPA24
Salón
Salón
Salón
183 000 €
(1 605 € / m²)
Venta
Atípico
1
114 m²
Цар Иван Асен II

dormitorioatypical
departamento114 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Титан Пропъртис предлага за продажба етаж от къща в гр. Асеновград. Намира се в близост до търговски обекти, паркове, училища, детски градини и спирки...

Otro
Antigüedad de la oferta: 8días
Actualizado: 8días

Localidades

Цар Иван Асен II
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ТИТАН ПРОПЪРТИС