SUPA24
Salón
Salón
Salón
110 000 €
(1 719 € / m²)
Venta
Atípico
1
64 m²
Съединение

dormitorioatypical
departamento64 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Агенция SUPRIMMO: www.suprimmo.bg Представяме за продажба двустаен апартамент в нов модерен комплекс в напреднал етап на строителство, в кв. 'Тракия'....

Otro
Antigüedad de la oferta: 11días
Actualizado: 11días

Localidades

Съединение
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

СУПРИММО ПЛОВДИВ