SUPA24
Salón
Salón
Salón
167 000 €
(1 777 € / m²)
Venta
Atípico
1
94 m²
Армейска

dormitorioatypical
departamento94 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

Ексклузивно предложение за продажба на тристаен апартамент в нова сграда с Разрешение за ползване от 2023 г., разположена в предпочитания район Била 1...

Otro
Antigüedad de la oferta: 12días
Actualizado: 12días

Localidades

Армейска
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ЯВЛЕНА - СТАРА ЗАГОРА