SUPA24
Salón
Salón
Salón
75 000 €
(2 143 € / m²)
Venta
1
1
35 m²
3-ти март

dormitorio1
departamento35 m²
baños1
elevarNo
aparcamientoNo
estadoOtro
sótanoNo
terrazaNo

Descripción

ID 34227750 Цена: 75 000 евро Населено място: Приморско, комплекс Грийн Парадайз 5 Стаи: 1 Обща площ: 34,84 кв. м. Етаж: 5/5 Плащане за поддръжка: 66...

Otro
Antigüedad de la oferta: 11días
Actualizado: 2días

Localidades

3-ти март
La ubicación es aproximada, no sabemos la dirección exacta.

Servicios cívicos

ОАЗИС